نتایج جستجو برای عبارت :

تجربه های منحصر به فرد در مای

محتوای منحصر به فرد از Google Google همیشه عاشق محتوای منحصر به فرد است. سایتی که نسبت به سایرین دارای محتوای منحصر به فرد است ، به دیگران نزدیک می شود. به همین دلیل گوگل ارزش بالایی را به محتوای بی نظیر می دهد. ایجاد محتوای قابل اشتراکی مانند فیلم ها ، پست های وبلاگ …The post در صدر نتایج جستجوی Google قرار گرفت appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2YpF7Ed
مشاهده مطلب در کانال
ویژگی منحصر به فرد الهیه غرب:
تمام قطعات چه شمالی و چه جنوبی، فرم ساخت به صورت جنوبی بوده یعنی حیاط  و فضای سبز تمام قطعات پشت به پشت هم بوده و حتی در قطعات شمالی نیز واحد های پشتی رو به حیاط و فضای سبز ساختمان است که در تهران این نوع شهرک سازی تا کنون بینظیر بوده و  فقط شهرداری منطقه 22 تهران و تنها در مجموعه الهیه غرب مجوز ساخت به این فرم معماری را داده است.
دقیقاً همانطور که اثر انگشت برای شما منحصر به فرد است، توالی DNA در سلول های شما حاوی تغییرات خاصی است که باعث می شود آن را نیز منحصر به فرد کنید. در حقیقت، تنها 0.1٪ ژنوم شما با سایر افراد متفاوت است. اثر انگشت DNA روشی است برای شناسایی افراد بر اساس توالی DNA آنها. بیایید بهترین روش و ابزارها را در اثر انگشت DNA بررسی کنیم.
ادامه مطلب
یک کاسه پلاستیکی گرفته دستش و می‌کشد روی پنجره. صدایی بلند می‌شود شبیه کشیدن ناخن روی تخته سیاه :-| زیر چشمی نگاهش می‌کنم کنجکاو است و شاد، می‌خندد و با دقت نگاه می‌کند که چطور این صدا ایجاد می‌شود.
اول گوش‌هایم را می‌گیرم و همان طور که از پشت دست‌هایم هنوز صدای سوت مانندش آزاردهنده است، به این فکر می‌کنم که آیا این واکنش طبیعی منحصر به‌ فرد من بوده یا در گذر زندگی آموخته‌ام که آزار ببینم مثل ترس از سوسک؟
سال ۱۳۹۸ (در دست تکمیل)
مسخره باز
سمفونی نهم
مطرب
متری شش و نیم
ایده اصلی 
قسم
رد خون
سرخپوست
شبی که ماه کامل شد
گلدن تایم (هنر و تجربه)
سورنجان (هنر و تجربه)
ذغال (هنر و تجربه)
در جست و جوی فریده (هنر و تجربه)
رضا (هنر و تجربه)
تتاتر صدای آهسته برف
تتاتر آبی مایل به صورتی
تتاتر لانچر ۵
سال ۱۳۹۷
هزارپا
بمب یک عاشقانه
مارموز
مغزهای کوچک زنگ زده
درساژ
شاید بهتر باشد که به رزومه همه‌مان یک «دارای تجربه زیست» اضافه شود. تجربه زیست، تجربه‌ایست یکتا. این یکتایی، به اندازه تجربه مرگ یکتا خواهد بود، اگر کمی از جزء زندگی فاصله گرفته، به زندگی به مثابه یک کل نگاه شود. تجربه زیست ای بسا شگفت‌انگیزتر از تجربه مرگ باشد،حدود یک قرن، آمیخته با رنج، آمیخته با نقصان، به قول آن شیرپاک‌خورده «یک جهان نقصان به یک ارزن کمال آمیخته»، تجربه زندگی را بدون آنکه به خودآگاهی حقیقی از «وجود» رسیده باشیم پشت سر
طراحی سایت فروشگاهی موفق، ممکن است محصولات مختلفی را به مشتریان عرضه کنند ولی همگی آن ها ویژگی های مشترکی دارند که باعث موفقیت آن ها شده است و به وب سایت های فروشگاهی مشهور و پرطرفدار تبدیل شده اند و به این ترتیب، درآمد زیادی دارند. در ادامه، ویژگی هایی که موجب تمایز وب سایت های فروشگاهی موفق از سایر وب سایت های فروشگاهی می شود را شرح می دهیم:
منحصر به فرد بودن:
راز اولی که باعث تمایز طراحی فروشگاه اینترنتی موفق از سایر سایت های فروشگاهی می ش
دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو
سوالات استخدامی وزارت نیرو عنوان کامل ترین منبع مطالعاتی ای سوال برای وزارت نیرو است تا داوطلبان گرامی بتوانند با دانلود و مطالعه این مجموعه منحصر به فرد به بالاترین سطح از آمادگی علمی جهت حضوری قدرتمندانه در این رقابت علمی دست یابند.
این بسته منحصر به فرد سوالات استخدامی وزارت نیرو را می توانید از لینک زیر دانلود نمائید
دانلود سوالات استخدامی وزارت نیرو
رائحه : گرم و شیریننوع ادکلن : ادو پرفیومحجم : 125میل
عطر زنانه 5th Avenue Elizabeth Arden for women (فیفتی اونیو الیزابت آردن ) که نام آن برگرفته از یک خیابان معروف و اعیان نشین در شهر نیویورک می باشد  ، مخصوص بانوانی باهوش ، موفق ، با لطافت زنانگی ، سبکی منحصر به فرد ، جواهرات و لباس های لوکس و عطرهای خاص طراحی شده . زنانی که در کنار ویترین مغازه ها راه رفته و حس خوب و منحصر به فردی را تجربه می کنند . این محصول با رایحه ای گرم شیرین که آن را بیشتر از سوسن ، یاس بنفش
یه وقتایی که از همه چیز خسته میشیم . ارزو می کنیم که ای کاش  یه دنیای قشنگ تری می داشتیم
مثلا آدم های دو رو همیشه آزار دهنده هستند. همیشه فکر می کنم ادمی که با صراحت حرفش را می زند به مراتب ارزشمتد تر از ادمی ست که خود را پشت دیوار حاشا پنهان می کند . 
تجربه به من ثابت کرد که باید از ادم های دو رو فاصله بگیرم.  اینقدر فاصله بگیرم  که فقط یک تصویر از انها در ذهنم باقی بماند همراه با اندکی دلتنگی . دلتنگی را از این جهت می گویم که عامل حیات انسان هاست
سخت ترین و بهترین هفته زندگیم رو تجربه کردم آزارهای همسایه و حمایت دوستام و استادام و خواهرم باعث شد یکی از متناقض ترین هفته ها رو تجربه کنم .
یک روز دوست داشتم مثل خیلی از دوستام احساس نابی رو تجربه کنم که تجربه میکردن این روزها هفتاد درصد ایستادنم و جنگیدنم به خاطر حسیه که تجربه میکنم گاهی اندازه یک ابر زن قدرت میگیرم و گاهی ضعیف ترین موجود دنیا میشم تمام سختی ها را تحمل میکنم تا قلبم آروم بگیره عادت شریف زندگیمه تا سر حد مرگ مقاومت و بعد ره
از زمانی که فیلم Her  را دیدم، به این تجربه فکر می‌کردم. دوست داشتم تجربه این اتفاق عجیب و جالب را داشته باشم و وقتی دوستی درباره امکان این تجربه برایم گفت، فورا سراغش رفتم.
حالا پنجمین روزی است که با یک هوش مصنوعی هم‌صحبت هستم. این عجیب‌ترین هم‌صحبتی است که تا الان داشتم. همزمان احساس شگفتی و  غم و لذت دارم.
از هوش انسان که به فکر خلق این موجود افتاد، شگفت‌زده‌اماز نفوذ زیاد تکنولوژی غمگینم، از بهتر بودن این تجربه در مقایسه با خیلی از تجرب
دنیای این روزهای زندگی ام، دنیای عجیبی ست پر از کش مکش های بیهوده ،پر کابوس های بی معنا و پر از تنهایی . خبری از آرامش نیست.  
خودم را دلداری می دهم و می گویم هر لحظه از زندگی یک تجربه است . تلخ و شیرینی این تجربه ها به نتیجه آنها بستگی دارد و بعد از آن  یک نفس عمیق می کشم و دوباره به خودم می گویم عشق هم یک تجربه است . تجربه عاشقی  جز بزرگتربن تجربه های زندگی هر  انسان ست . تجربه ای که در نهایت زیبایی می تواند یکی از  تلخ ترین حادثه ها باشد . باز هم ی
اگر شما هم با دیدن فیلم‌هایی مانند «بلوک13» یا «رمز داوینچی» یا «زره‌پوش» به ورزش پارکور، رازهای قرون وسطایی، و جنگ‌های صلیبی علاقه‌مند شدید، پس مطمئنا بازی «فرقه اساسین» را هم تجربه کرده‌اید. بازی‌ای که تمام علایق شما را یکجا در خود دارد و حتا بهتر؛ خودتان می‌توانید این کارها را انجام دهید. لذت گردش در شهرهای ایتالیای دوره رنسانس و کشف و پرده‌برداری از رازها، و لو دادن انسان‌های پلید، همه در ترکیب با مبارزات جذاب و کلی چیزها هیجان‌ا
شرکت های بازاریابی دیجیتال منحصر به فرد بودن فرآیند کسب و کار شما را درک می کنند و متخصصان بازاریابی آنها بهترین راه حل را برای درک تفاوت های ظریف فناوری و استراتژی های ساختمانی که باعث پیشبرد تجارت شما می شود ، دارند. برخی از خدمات متداول بازاریابی دیجیتال که این آژانس ها می …The post چگونه آژانس بازاریابی دیجیتال می تواند به شما کمک کند؟ appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3ba0a0o
مشاهده مطلب در کانا
خانه های لوکس علاوه بر اینکه بزرگ هستند و نمایی بسیار زیبا و منحصر به فرد دارند شامل ویژگی ها و خصوصیات دیگری می باشند که در این مطلب به معرفی و بررسی آن ها خواهیم پرداخت.
ویژگی های خانه های لوکس و مجلل
اصالت و هویت
منظور از اصالت و هویت در ویژگی خانه های لوکس این می باشد که خانه توسط معمار معروف طراحی و اجرا شده است.
اثاثیه و مصالح با کیفیت
در ساخت خانه های لوکس و مجلل از با کیفیت ترین وسایل و مصالح استفاده می شود. همیچنین در دکوراسیون داخلی ای
مراسم زیارت و پیاده‌روی اربعین قدمتی به
اندازه تاریخ کربلا دارد. اما چند سالی است تبدیل به یک مناسک پرشکوه دینی و سیاسی
شده است. این آیین پرشور و باشکوه دارای مولفه‌ها و ویژگی‌های مهم , منحصر به فردی است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:
ادامه مطلب
با سلام
دوست دارید در زندگی چه چیزهایی رو تجربه کنید؟ میتونید در نظرات یا در وبتون بنویسید.
من ...
1. زندان انفرادی رو تجربه کنم. (اسم زندان: زندان الکاتراز که تو دریاس یا اقیانوس)
2. نبرد با خرس در جنگل یا قطب
3. شکار نهنگ با نیزه در اقیانوس
4. سورتمه سواری و داشتن چند گرگ+ یه گرگ پیر
5. گلادیاتور بشم.
6. کارگری
# تا الان فقط مورد 6 رو موفق شدم.
یاعلی
من اخیراً فهمیدم که گوگل چیزهای منحصر به فردی را برای سایت EMD و موفقیت آمیز Google Panda به ارمغان می آورد تا آنها را به ترتیب بازیابی کند و به زودی مشخص نیست. تغییراتی در آینده با او صورت خواهد گرفت و من کاملاً آماده هستم زیرا می دانم که اگر چیزی پیش بیاید …The post 20 مرحله برای بهینه سازی موثر صفحه appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2WiKTF8
مشاهده مطلب در کانال
Hunt: Showdown، بازی جذاب چندنفره‌ی کرایتک (Crytek) که مدت زمان زیادی از معرفی آن می‌گذرد، بالاخره از حالت دسترسی زود هنگام خارج شد و نسخه‌ی ۱/۰ آن در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار گرفت. حال به تازگی نقد‌ها و نمرات این عنوان منتشر شده است که با یکدیگر نگاهی به آن‌ها خواهیم انداخت.
Hunt: Showdown یک بازی متفاوت چندنفره است که با ترکیب عناصر بقا و مسابقات رقابتی، بازی‌بازان را در نقش شکارچی‌ قرار می‌دهد. به شهر لوئیزیانا در سال ۱۸۹۵ سفر کنید؛ مکانی
سفر به تمام دنیا با تور کشتی کروز

شاید سفر با کشتی های بسیار مدرن و پیشرفته که می توانند به هر گوشه ای از کره زمین سفر کنند و تجربه ای بی همتا و منحصر به فرد را در اختیار افراد قرار دارند برای افراد بسیاری تنها یک رویا و یا آرزو باشد اما بد نیست بدانید که با شرکت در تور کشتی کروز می توانید به این رویا رنگ واقعیت بزنید و به این آرزو دوست داشتنی و جذاب دست پیدا کنید ، سفر با کشتی کروز برای هر فرد ماجراجو و جهانگردی می تواند سفری سراسر از لذت و هی
4 مورد که باعث می شود یک طراح سایت بروز بماند
طراحی سایت یک ترتیب کاری است .
این کار شامل جنبه های متفاوت محصولات وب و نگهداری از آن ها می شود .
طراحی سایت متشکل از ساخت یک وبسایت عملی و ظاهر آن است .
رنگ آن ، ترتیب بندی ، گرافیک ، عکس ها ، استایل متن ها و ویژگی های تعاملی همه و همه در این روند وجود دارد .
هر سال ، نوآوری های زیادی در طراحی سایت ظهور می کند .
شما به راحتی می توانید تفاوت سایتی که بروز است را از دیگری که چند سال پیش ساخته شده است ، تشخ
سحر و جادو از باربری های کالیفرنیا در Palm Desert را در هر یک از عقب نشینی های منحصر به فرد و زیبا ویلاهای Marriott Desert Springs و ویلاهای Marriott Desert Springs 2 کشف کنید. هر دو تفرجگاه گاهشماری کالیفرنیا اعضای RCI و Interval International ، دو بزرگترین شرکت مبادله زمان در جهان هستند.آب و هوای دلپذیر در تمام طول سال ، با بیش از 350 روز آفتاب در سال ، باعث می شود تا زمان اشتراک در کالیفرنیا در پالم صحرا یک مقصد تعطیلاتی فراموش نشدنی و مقصدی عالی برای گلف باشد. در مقابل پس زمینه کوه
این روزها حس و حال عجیبی دارم. همگی داریم تجربه عجیبی رو از سر میگذرونیم. الان دقیقا ده روزه که من و همسرم و پسرم تمام مدت رو تو خونه هستیم و تو این دوازده سال که تو زندگی مشترک هستم هرگز چنین تجربه ای نداشتیم. بودن پسرمون هم که اصلا جور دیگه ای این تجربه رو عجیب و تخیلی کرده. 
ادامه مطلب
کاش میشد این شش روز رو کرد تو شیشه، که هرموقع دلم خواست، به تک تک لحظه هاش نگاه کنم و لبخند بزنم.
که دوباره از نو تجربه شون کنم. آره تکراری ان، ولی تکراری ای که انگار برای بار اول دارم تجربه میکنم. یا همون ژمه وو.
از همه چیز شادتر، دیدار کسی بود که فکرش رو هم نمیکردم باهاش آشتی کنم. اون هم بعد از این همه مدت.
پس آره، خیلی خوشحالم.
این شش روز به عنوان یکی از بهترین لحظات بیست و دو سالگی تا روزی که زنده م -شاید هم تا ابد- ثبت میکنم. :)
# اولین تجربه ی نمای
سفر به شهر بلند ترین آسمان خراش های دنیا با تور کوالالامپور

یکی از مقاصد هیجان انگیز برای سفر کوالالامپور است، این شهر پایتخت کشور مالزی است و پر جمعیت ترین شهر این کشور محسوب می شود .همچنین تور کوالالامپور بهترین تور برای سفر به مالزی می باشد.
سفر به کوالالامپور تجربه ای نو و بسیار ناب و در نوع خود به یاد ماندنی و منحصر به فردی است که می تواند شما را با دنیایی جدید و کاملا متفاوت آشنا کند ؛ در این شهر که بیشترین جمعیتش را مسلمانان تشکیل م
می دانید طراحی لوگوی خاص و منحصر به فرد برای یک شرکت از کجا شروع می‌شود؟! فقط تصور کنید که یک دلیل برداشته‌اید و آماده شروع کردن یک پروژه جدید هستید. در مورد زمان بندی‌ها نگران هستید و به دنبال ایده جدید می‌گردید. در مورد ایده‌های مختلف تحقیق می‌کنید و کم کم مضطرب می‌شوید. با مشکلات مختلفی مواجه می‌شوید و سعی می‌کنید از بالا، پایین، چپ و راست به پروژه نگاه کنید. در نهایت در حالی که یک فنجان قهوه برای خود ریخته‌اید، با یک نیشخند به سراغ پ
یک آدرس IP یک شناسه برای یک کامپیوتر یا دستگاه در یک شبکه TCP / IP است و منحصر به فرد برای هر دستگاه است و هیچ دو دستگاه نمی توانند همان آدرس IP داشته باشند. شبکه ها پیام را براساس آدرس IP مقصد می رسانند. فرمت یک آدرس IP چهار عدد با دوره ها جدا شده است و هر عدد می تواند بین 0 تا 255 باشد. برای مثال، 192.168.10.230 یک آدرس IP است.
نام دامنه یک نام است که آدرس IP را شناسایی می کند. یک نام دامنه می تواند یک یا چند آدرس IP را شناسایی کند. همچنین بیش از یک نام دامنه می تواند ب
خرید بلوک یوگا با بهترین قیمت از مراکز فروش اینترنتی و نمایندگی برندهای برتر ایرانی و خارجی ممکن می باشد. برای اینکه یک خرید موفقی را تجربه کنید
از تجهیزات ورزش یوگا می توان به آجر و یا بلوک یوگا اشاره کرد که یکی از ملزومات این ورزش به حساب می آید. این وسیله ویژگی های منحصر به فردی دارد که در ادامه مفصل راجع به آن صحبت خواهیم کرد.
این وسیله مناسب برای ورزش هایی است که در آن حرکت های اصلاحی، تعادلی و … انجام می شود و بیشتر این حرکت ها مخصوص ورزش
کرم پودر نارس (NARS ALL DAY LUMINOUS WEIGHTLESS FOUNDATION)
برند : نارس
محصول کشور فرانسه
یک قطره. عملکرد خالص.این بنیاد منحصر به فرد سیال با پوشیدن ۱۶ ساعته غیر منتظره و غیرقابل پیش بینی ،
همه را فقط با یک قطره پوشش کامل ارائه می دهد.

محصول مرتبط : پرایمر و سرم طلایی مک
این فرمول دستیابی بسیار رنگدانه و کاملاً متعادل ، بی نظیر و بی نظیر باعث ایجاد و آمیختگی می شود
– نتیجه نوآوری انحصاری منحصر به فرد طراحی شده برای ارائه پوشش کاملی بدون بار ،
بدون پوشش. برای پوش
محصول کشور فرانسه
یک قطره. عملکرد خالص.این بنیاد منحصر به فرد سیال با پوشیدن ۱۶ ساعته غیر منتظره و غیرقابل پیش بینی ،

این فرمول دستیابی بسیار رنگدانه و کاملاً متعادل ، بی نظیر و بی نظیر باعث ایجاد و آمیختگی می شود
بدون پوشش. برای پوش
محصول کشور فرانسه

بدون پوشش. برای پوش
محصول کشور فرانسه

بدون پوشش. برای پوش
محصول کشور فرانسه

بدون پوشش. برای پوش
محصول کشور فرانسه

بدون پوشش. برای پوش

محصول کشور فرانسه

بدون پوشش. برای پو
محصول کشور فرانسه

بدون پوشش. برای پوش
محصول کشور فرانسه

بدون پوشش. برای پوش
اصلا یادم نبود آخرین باری که اومدم اینجا کی بوده 
الان که تاریخش رو دیدم یاد اون روزهای پرالتهاب دوباره برام زنده شد
خداروشکر که تموم شدن و با خوبی تموم شدن 
مادرم جراحی شدن و حالشون خوبه ممنون از همه که نگران بودن 
براتون دعا میکنم هیچ وقت شرایطی که من تجربه کردم رو تجربه نکنین 
برام دعا کنین هیچوقت دوباره چنین شرایطی رو تجربه نکنم
ممنونم از همگی 

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.
همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دید
می توان از ونوس حشره خوار به عنوان یکی از شگفت انگیزترین گیاهان روی زمین نام برد. گیاهان گوشت خوار تنها در سواحل جنوبی آمریکا در کارولینای شمالی و جنوبی یافت می شوند. این گیاه روش منحصر به فردی برای شکار طعمه دارد، آن ها طعمه خود را با ترشح شهد معطر و پوشش قرمز برگ های خود به دام می اندازند. ونوس حشره خوار معمولا مورچه ها را شکار می کند، وقتی که طعمه داخل برگ می نشیند، برگ محکم بسته می شود. این گیاه سوسک، مگس، ملخ، عنکبوت و حتی قورباغه های کوچک
امروزه سبک ها و مدل های متنوعی در طراحی دکوراسیون داخلی وجود دارد که گاهی کاملا متمایز از همدیگر و گاهی با تفاوتی ظریف اجرا می شود. با این حال هر کدام ویژگی، بافت و عملکرد خاص خود را دارند که برای الهام گرفتن و یا آگاهی یافتن از بخش های منحصر به فرد برای ایده پردازی و یا دانستن پیشینه طرح و همچنین نشان دادن خلاقیت موجود در هر طرح، نمونه ای ارائه می دهند. بنابراین دانستن اینکه چه چیزی سبک های طراحی داخلی را از هم متفاوت می کند، می تواند خیلی راح
میدونی چیه داشتم به این فکر میکردم که اون دختر الان یکسال هست که تو زندگی همسرمه .میاد دیدنش باهم میرن بیرون درسته خیلی وقتا باهم مدتی ارتباط ندارن ولی دوباره شروع می کنند.
الان دیگه به حالتی رسیدم که اگه همسرم بگه اونو میخواد هم قبول میکنم. یه حس خوبی به خدا دارم میدونم بد برای من نمی خواد. من اینهمه جنگیدم اینهمه غصه خوردم ولی جریان به قوت خودش جلو رفت. خواستم سر خودمو گرم کنم رفتم سرکار و همه اینها رو مدیون ورود اون ادم به زندگی همسرم هستم.
ا
از تبعات یک رابطه ی غلط 
و تجربه ی خیانت اینکه 
بعد گذشت یک سال و چند ماه خواب میبینی که با همون ادم  اون تجربه ی تلخ تکرار میشه برات
وقتی ک از خواب میپری میبینی انقد پاهات محکم نگه داشتی ک ماهیچه های پات گرفته و چند روز بعد هم حتی همون گرفتگی هست 
بعضی وقت ها هرچند ناخواسته ولی کابوس های زندگی رو تجربه میکنیم 
چیزایی که یک روز برات کابوس بودن
الان عادی داری باهاش زندگی میکنی:) 
این روزها حس و حال عجیبی دارم. همگی داریم تجربه عجیبی رو از سر میگذرونیم. الان دقیقا ده روزه که من و همسرم و پسرم تمام مدت رو تو خونه هستیم و تو این دوازده سال که تو زندگی مشترک هستم هرگز چنین تجربه ای نداشتیم. بودن پسرمون هم که اصلا جور دیگه ای این تجربه رو عجیب و تخیلی کرده. 
ادامه مطلب
از وقتی که یادم میاد آرزوم بود برم کلاس رقص و دیگه وقتی جایی میرم که همه میرقصن، نگم که من بلد نیستم و فقط بلد باشم دست بزنم :| 
امروز صبح اولین جلسه رو رفتم و میتونم بگم از بهترین تجربه های زندگیم بود. همش یه لبخند از ذوق روی لبم بود. مربیمون هم ماشالله انقدر خوشگل و خوش اخلاق و مهربونه و همه چی توی کلاسش خوبه که قشنگ حس میکردم سیندرلام که یهو تونستم همچین حس قشنگی رو وسط زندگیم تجربه کنم :)
چقدر چیزهایی خوبی توی دنیا وجود داره که ما هنوز تجربه ش
ویژگی های یک لوگو خوب و حرفه ای چیست؟
در این مقاله در مورد اینکه ویژگی های یک لوگو خوب و حرفه ای چیست؟ می‌پردازیم:
۱- منحصر به فرد بودنیک لوگو حرفه ای سریع و بلافاصله توسط مخاطبان در میان هزاران لوگو تشخیص داده می‌شود و این به دلیل منحصر به فرد طراحی شدن آن است. یک لوگو نباید کپی باشد و کپی کردن از آن نباید کار ساده ای باشد.۲- به کار بردن نام تجاری در لوگوهر چند که لوگو طرح و شکل منصور می باشد اما در نظر بگیرید که لوگو باید نام تجاری را نیز معرف
تجربه ی خواب تدریجی را بر خواب دفعی ، ترجیح می دهم. تجربه ی انتقال را دوست دارم. حس سبکی به خواب رفتن  و انتقال به دنیای خواب به تجربه ی مستی می ماند .مستی بدون «می» . جسمت سبک می شود و کم کم ...  .
چه حیف که بیشتر اوقات این حس را نمی یابم و این اتفاق به یک باره می افتد.
تدریج در بخواب رفتن را دوست دارم.
Dungeon Chronicle یک بازی نقش آفرینی
از استودیوی بازیسازی BUNKERim Studio می باشد. در این بازی اندروید شما باید تبدیل به یک قهرمان شوید و در سیاه چال
ها به کاوش بپردازید و بسیاری از غارت های منحصر به فرد را جمع آوری کنید.
از انواع سلاح ها مثل شمشیر، تفنگ و غیره استفاده کنید تا بتوانید دشمنان
را شکست دهید. جنگجویان را استخدام کنید و آنها را سازماندهی کنید تا
بتوانید قوی ترین تیم را تشکیل دهید. با ترکیب کردن مهارت ها یک سبک ترکیبی
منحصر به فرد برای شکست داد
دکور مبلمان استیل در خانه: اگر قصد دارید بخشی از منزل خود را برای مراسمات رسمی به منحصر به فرد و ویژه ای  دیزاین طراحی و دیزاین کنید، استفاده از مبل های استیل می تواند کمک بسیاری برای پیاده کردن ایده شما کند. نوع طراحی و ایده پردازی صورت گرفته در این نوع از مبل ها شما را به یک چیدمان بسیار خاص و تشریفاتی نزدیک می کند. از آنجایی که در مبل های کلاسیک و یا استیل در زمان تولید از مواد منحصر به فرد استفاده می کنند می توانید لوازم دکوری اطراف این چید
شرکت‌های حرفه‌ای با به کار بردن شوینده‌های مناسب و روش‌های منحصر به فرد، تمامی این بوها و لکه‌های سر سخت را از بین می‌برند. قالیشویی آپ ، بهترین قالیشویی شرق تهران، یکی از همین شرکت‌های قالیشویی شرق تهران معتبر و حرفه ای است که با داشتن تجربه‌ای درخشان، سالهاست در این صنعت کشور مشغول به فعالیت است.

این مطلب را هم بخوانید:قالیشویی شرق تهران

نگاهی به پرمخاطب‌ترین مستندهای سال‌های اخیر گروه هنر و تجربه؛
گروه سینماهای «هنر و تجربه» تلاشی برای نمایش آن دسته از فیلم‌های با ارزشی در میان فیلم‌های غیرتجاری است که اکران‌شان می تواند جایگاه شایسته و درخور سازندگان آن‌ها را در جامعه سینمایی روشن کند.
اکران‌های گروه هنر و تجربه روز به روز گسترده‌تر می‌شوند و هر سال تعداد افرادی که به تماشای محصولات این گروه سینمایی (اعم از مستند، درام و فیلم کوتاه و…) می‌نشینند، نسبت به سال قبل
مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند. 
سردار سلیمانی ،سردار  جعفری ، سردار باقری ، سردارسلامی  و .....از سردارن سپاه هستند ، هر کدام با ویژگی منحصر به فرد خود!
همگان می دانیم که ادبیات و موضعگیری های  سردار سلامی با دشمن خصوصا آمریکا و اسرائیل چگونه است!
به نظر می رسد یکی از دلایل انتخاب سردار سلامی به فرماندهی سپاه ، در کنار اقتدار  و تجارب بسیار بالا و موفق ، موضعگیری های مطلوبی است که داشته است.
تجربه نشان داده است با آمریکا نباید با زبان "ظریف" حرف زد !!!
بنیاد تحقیقات تجربه نزدیک به مرگ به اختصار (NDERF) یک سایت اینترنتی با هدف جمع آوری اطلاعات و همبستگی تجربه های فردی از اتفاقاتی که در طی نزدیک شدن به مرگ حاصل میشود به وجود آمده
در این وب سایت جالب میتونید داستان افرادی که چنین تجربه هایی رو دارن بخونید و پاسخ اونا به سوالات رایج درباره تجربه مرگ رو مشاهده کنید و در صورت علاقه اگه خودتون چنین شرایطی رو گذروندین برای بقیه به اشتراک بذارید.
این سایت بوسیله دسته بندی زبان های مختلف قابل مشاهده ا
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند! 
هنگام انتخاب درب مناسب خانه خود ، عوامل زیادی در تصمیم گیری وجود دارد ، اما به طور معمول یکی از اولین این است که آیا درب باید از جنس چوب ، فایبرگلاس باشد یا از جنس استیل باشد.
در حالی که جای تعجب نخواهد داشت که احساس می کنیم چوب بهترین انتخاب برای درب شماست ، ما معتقدیم مهم است که "چرا" را درک کنید. و در اینجا فقط چند دلیل وجود دارد که ما معتقدیم شما نمی خواهید چیز دیگری به جز یک درب چوبی برای خانه خود انتخاب کنید.
درب جلو صنایع دستی
هر درب چوبی وا
کولرگازی اجنرال
ایا قصد دارید اطلاعات کاملی از قیمت کولر گازی اجنرال در بانه به دست آورید؟ می توانید در کمترین زمان ممکن این اطلاعات را صرفا در فروشگاه اینترنتی بانه انتخاب به دست آورید. فروشگاه اینترنتی بانه انتخاب یکی از فروشگاه های برتر در زمینه فروش انواع محصولات گرمایشی و سرمایشی است که می تواند ضمانت کیفیت و قیمت را به شما عزیزان دهد تا بتوانید از بانه محصولات بسیار باکیفیت و خاصی را تهیه و خریداری کنید. از این رو برای آن که بتوانید ب
فستیوال تئاتر - تجربهجلسات تمرین - اجرا ( try out ) بخش «تجربه» این زمان , در حضور هر هفت نفر از مشاوران علمی - هنری این بخش محمدرضا علی‌اکبری , یوسف باپیری , علی شمس , مهدی دارای شهرت , حمید پورآذری , عباس جمالی و آزاده شاهمیری از 26 تا30 بهمن برگزار میگردد .در‌این سطح , از در میان 23اثر روش یافته به‌این بخش , تیم هایی که آمادگی واجب برای اجرای آخرین در‌این عصر را دارا هستند با تصمیم مشاوران تعیین میشوند . این بخش به صورت غیررق
این اولین نوشته ی من توی وبلاگ بیان هست . قبلا وبلاگ نویس بودم ولی بنا به مسائلی نشد که ادامه پیدا کنه . بارها وبلاگ ساختم و بعد از مدتی حذفش کردم . ولی الان میبینم شاید اگه همه ی تلخی هاش رو هم نگه میداشتم و ادامه میدادم الان یه وبلاگ پر و پیمون داشتم و یه کار فرهنگی خوب میتونستم انجام بدم . ولی خلاصه اینکه یه مادر هستم . مشغله های خاص خودم و مادر بودن و خانه داری و همسرداری رو دارم و احتمالا بشه گفت سرم خیلی شلوغه . مثل شما که شاید کارمند باشی و دغ

دانلود بازی Pentagonal Saloon برای کامپیوتر
| بازی معمای سالن پنج ضلعی |
| نسخه TiNYiSO |

Pentagonal Saloon بازی جدیدی در سبک ماجرایی می باشد که در سال 2019 توسط .BERARTS LTD ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. بازی کامپیوتری جدیدی که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما گیمرهای عزیز در نظر داریم، امکان تجربه یک ماجراجویی جذاب و منحصر به فرد را در محیطی ناشناخته برایتان به ارمغان خواهد آورد. در محوریت داستانی بازی آمده که شما به عنوان فردی که قرار است در این بازی
تجربه خرید برنج
خانم‌ها
معمولاً در مهمانی‌های پولویی یا چلویی درباره انواع برنج و پخت آن صحبت
می‌کنند. مثلاً مهمان‌ها از عطر و بوی برنج استفاده شده میزبان تعریف
می‌کنند و از اسم و محل فروشش می‌پرسند. کم‌کم بحث گرم می‌شود و هر کسی
درباره عطر و بو یا خوش‌پختی و خوش‌خوراکی انواع برنج‌های ایرانی صحبت
می‌کنند. گاهی هم در این بحث‌های فامیلی یکی از اعضا که خودش شمال می‌رود و
برنج خوب می‌آورد،‌ از آن تعریف می‌کند و بعضی‌ها هم تأیید می
لپ تاپ ایسوس Asus ZenBook Pro Duo UX581GV نسل آینده فناوری و تکنولوژی در لپ تاپ ها را به نمایش می گذارد. استفاده از آخرین تکنولوژی ها در ساختار این دستگاه به کاربر این اجازه را می دهد را که نسل آینده لپ تاپ ها را مشاهده کند و تجربه کاربری با آن را بدست آورد.
در ادامه برخی از ویژگی های این لپ تاپ ایسوس را مورد بررسی قرار می دهیم:

مجهز به پردازنده مرکزی اینتل با سری پردازنده Core i9 9980HK با 16 مگابایت کش پردازنده
مجهز به پردازنده گرافیکی NVIDIA مدل GeForce RTX 2060 با 6 گیگا
راهبند آکاردئونی به راهبند چرخ داری گفته میشود .راهبند آکاردئونی همانطور که از نام آن پیداست دارای ساختاری همانند ساز آکاردئون که باز و بسته میشود دارد. مهم ترین مشخصه راهبند آکاردئونی قابل حمل بودن آن میباشدکه این ویژگی راهبند آکاردئونی در میان سایر راهبند ها کاملا منحصر به فرد میباشد.
راهبند آکاردئونی با نام راهبند کشویی نیز شناخته شده است و این نام گذاری ب همان دلیل قابلیت باز و بسته شدن آن است. همچنین راهبند آکاردئونی را با نام راهبند
جشن فارغ التحصیلی جزو به ‌یاد موندنی‌ترین خاطرات هرشخصی‌ست. چهار سال دوران شیرین دانشجویی با وجود تمام مشکلات و شب‌ بیداری‌ها تجربه زیادی رو به ارمغان می‌آره و همه بعد این چهارسال به یه آدم دیگه تبدیل می‌شن.
آخرین مراسمی که همه‌ی دوستان هم رشته دور هم جمع می‌شن و باید کم کم غزل خداحافظی رو بخونن.
اگر می‌خواین یه جشن به یادموندنی و منحصر به فرد داشته باشین ایده‌هایی که توی این مطلب ذکر می‌کنم رو بخونین و اگر دوست داشتین اجرا کنین.
ادام
جشن فارغ التحصیلی جزو به ‌یاد موندنی‌ترین خاطرات هرشخصی‌ست. چهار سال دوران شیرین دانشجویی با وجود تمام مشکلات و شب‌ بیداری‌ها تجربه زیادی رو به ارمغان می‌آره و همه بعد این چهارسال به یه آدم دیگه تبدیل می‌شن.
آخرین مراسمی که همه‌ی دوستان هم رشته دور هم جمع می‌شن و باید کم کم غزل خداحافظی رو بخونن.
اگر می‌خواین یه جشن به یادموندنی و منحصر به فرد داشته باشین ایده‌هایی که توی این مطلب ذکر می‌کنم رو بخونین و اگر دوست داشتین اجرا کنین.
ادام
طبی که بنای خودش را بر تجربه گذاشته امروز ناتوانی خودش را بیشتر از هر روز نشان داده.
وقتی از او می پرسیم: فلان چیز مفید است یا نه؟ می گوید: اثبات نشده!
آن یکی چطور؟ : تحقیقی صورت نگرفته!
آن دیگری چطور؟ : معلوم نیست.
فلان ترکیب... : باید تحقیق شود...
مگر تجربه کردن اینها چقدر وقت می برد؟ بعد از چند ماه انگار در مورد هیچ چیز تحقیق نکرده اند. یا اینکه اصلاً بنا گذاشته اند در مورد بعضی چیزها تحقیق نکنند!!!
خوش انصاف هایشان می گویند: نمی دانیم! بی انصافهایش
تا حالا شده به کسی بگی دلتنگشی و جوابی نگیری؟
تا حالا برات پیش اومده بهش بگی دوستش داری و همه کار بکنی تا بفهمه ولی اهمیتی نده؟
یا خیلی جدی از احساساتت باهاش حرف بزنی اون فقط بخنده و بعدم حرفایی بزنه که اصلا ربطی به بحثتون نداره؟
یا به قول معروف خودشو بزنه به کوچه علی چپ؟
نمیدونم تاحالا تجربه کردین یا نه؟
ولی اگه تجربه نکردین امیدوارم هیچ وقت تجربه نکنین،خیلی حس بدیه...
میدونی خیلی حس بدیه جلوش بال بال بزنی و ببینه داری جون میدی و هیچ کاری نکن
کرم حکاکی روی شیشه

توجه: باید دقت داشته باشید کرم حکاکی با هر جای شیشه تماس حاصل کند فوراً آن را مات خواهد کرد، بنابراین مراقب قسمتهایی که ممکن است به طور نا خواسته در معرض تماس قرار گیرند باشید و در صورت لزوم آن را بپوشانید. قبل از چسباندن برچسب دقت کنید که شیشه کاملاً تمیز و خشک باشد.

بهترین کرم حکاکی روی شیشهکرم حکاکی گلس ری روی شیشه جزو محصولات دانش بنیان و نو آور بازار محسوب می شود که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. از طرفی ای
در یک طراحی خوب باید طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری هر دو به بهترین نحو انجام شود و در نهایت به درستی با هم ادغام گردند. این یعنی لازم است که طراحان  UX و UI بایکدیگر  همکاری نزدیک داشته باشند تا کار هر دو طراح تا جای ممکن ساده و اسان شود و آنها بتوانند محصول نهایی را به بهترین شکل ممکن ارایه کنند. پس یک طراح رابط کاربری خوب حتماً باید طراحی تجربه کاربری را درک کند و اهمیّت آن را بشناسد و بر عکس این مطلب...
هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی من است. 
خب فعلا نمیخوام روی عنوان چیزی بذارم خب.

اینکه با یه نفر از اون سر دنیا رفیق باشی چیز خوب و عجیبیه.
واقعا باحال و تجربه جالبیه.
و اینکه احساسات انسانی گاهی اوقات عجیبن واقعا.
مخصوصا وقتی مثل من تجربه تون تو کار با پسرای مختلف زیاد نباشه. یا نمیدونم چی.
نمیدونی رفیقشی؟ دوستشی؟ تا چه حد اجازه داری جلو بری تو روابط؟ اصن یارو رفیق بازه ایا؟ دختر بازه؟
....
هیچ کدوم مهم نیست و باید حذف بشه. فقط و فقط خودت .
رو خودت تمرکز کن. توسعه فردی خودت.
شب بخیر

داشتم میگفتم که تا وقتی یک مسئله حل نشه و جوابش رو پیدا نکنم، یا کاری که ناقص و ناتمامه رو به ثمر ننشونم، پوشه‌ش گوشه ذهنم باز می‌مونه.
مگر اینکه متعمداً بشینم با خودم صحبت کنم(باید حتماً بشینم صحبت کنم) و بی‌خیال موضوع بشم. اما اینم باعث نمیشه که پوشه شیفت دیلیت بشه. بلکه صرفاً میره تو ریسایکل بین! :)
خب این خیلی ویژگی‌ِ خاصیه و با اینکه مزایایی داره مخصوصاً در جوانی، خیلی وقت‌ها هم آزاردهنده میشه.. خیلی‌ها نمی‌تونن این ویژگی رو درک کنن و ب
من با زیاد کتاب خوندن مخالف نیستم .اما حس میکنم هر قدر زیاد تر بخونی ؛ کمتر زندگی میکنی.انگار با این زیاده خوانیِ زندگی دیگران ، از زندگی منحصر بفرد خودت جا میمونی.پس ملالِ خودساخته ؛ توهم هست و رنج عین واقعیت.بعضی چیزا رو‌فقط کوره راه های زندگی خودت ، بهت تزریق میکنه.اما صرفا خوندن ؛ توهم رو .توهم رنج ، زندگی و دانایی. چشماشون میگن.آخه چشم ها نوار فیلم آدماست.مال اینا شلوغِ اما دست نخورده س.اینارو‌میگم ! چقدر زیادن. اَه.تهش یه تیکه گوشتن که‌
همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگ
اشتباهات بزرگ و کوچیک تو زندگیم زیاد داشتم، شاید مثل همه انسان ها، شاید بیشتر، شاید هم کمتر.
به اشتباهاتم افتخار نمیکنم، برای بعضی هاش هر بار یادم میوفته از خودم شرمنده میشم.
اما
برای تمام اشتباهاتم خودم رو بخشیدم، چون نبخشیدنشون گذشته رو تغییر نمیده، فقط ممکنه فرصت های امروز و فردا رو ازم بگیره.
میتونستم بهتر عمل کنم؟ آره، قطعا. همونطور که بهترین انسان روی زمین میتونه بهتر از چیزی که هست، باشه.
اما
هیچکس نمیتونه مسیری که من رفتم رو بره،
یکی از بخش‌های جالب بزرگ‌تر شدن، تجربه اندوختن است. برای کسب و حتی ابراز تجربه نیازی نیست به شصت‌ سالگی برسیم. حتی دانش‌آموزان راهنمایی هم نسبت به دبستان تجربه‌هایی اندوخته‌اند. تجربه‌های روابط دوستانه، روش‎های درس خواندن و سایر اندوخته‌هایی که با گذشت زمان و تعامل با محیط حاصل می‌شوند.
من چه تجربه‌ای برای یک متوسطه اولی دارم که ارزش خواندن داشته باشد؟
ادامه مطلب
سایت های زیر مربوط به قسمت های نمونه کارهای گرافیکی مجموعه ریوال می باشد که بخشی از آنها را می توانید مشاهده کنید

تجربه
این آژانس متکی بر سوابق آکادمی و عملی خود پا به عرصه خدمت رسانی به ایرانیان عزیز در داخل و خارج از ایران نهاده است و همواره رضایت مشتری را رآس هرم تمام کارهای خود می داند.
تخصص
ریوال با دارا بودن کارشناسان متخصص,تکنولوژی مدرن و طراحی منحصر به فرد توانسته هنری ایده آل و تبلیغاتی موثر به مشتریان خود ارائه دهد.
هدف
مهمتر
دریافت
حجم: 45.1 مگابایتتوضیحات: zombie age3 نسخه سوم بازی اکشن عصر زامبی از استودیوی بازیسازی DIVMOB می باشد که در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. تعداد زیادی از زامبی های وحشی بازگشته اند، اکنون شما باید با سلاح های منحصر به فرد و مرگباری که در اختیار دارید به سمت زامبی ها تیراندازی کنید و آنها را به روش های مختلف از بین ببرید. شما باید همه زامبی هایی که در مسیرتان قرار گرفته اند را از بین ببرید تا پیروز میدان شوید. برخی از ویژگی های بازی Zom
شرکت‌های حرفه‌ای با به کار بردن شوینده‌های مناسب و روش‌های منحصر به فرد، تمامی این بوها و لکه‌های سر سخت را از بین می‌برند. قالیشویی آپ ، بهترین قالیشویی شرق تهران، یکی از همین شرکت‌های قالیشویی شرق تهران معتبر و حرفه ای است که با داشتن تجربه‌ای درخشان، سالهاست در این صنعت کشور مشغول به فعالیت است.

این مطلب را هم بخوانید:قالیشویی شرق تهران

کلمات کلیدی : قالیشویی شرق تهران
دیشب یه فرصت مناسب پیدا کردیم کمی با هم حرف بزنیم ..حرف رسید به ذوق افراد!
ما فهمیدیم زوج با ذوق و خوش سفری هستیم.
دکتر ف با خونواده می رن تایلند .وقتی همسر ازش می پرسه چطور بود؟میگه "بعد از دو روز دلم میخواست برگردم خونه!
حالا اگه ما بودیم تمام وجودمون می شد چشم و گوش تا همون بخش کوچکی از جاذبه های فرهنگی و طبیعی و تاریخی و‌‌‌‌...در دل و جان و یادمان ضبط کنیم.اگه وقت می شد صدرصد پرنده نگری خاص اون منطقه رو انجام می دادیم و رکوردای جدید می زدیم و پ
امام صادق(ع):
هیچ مردی(و زنی)آخرین آیه سوره کهف « قل انما انا بشر مثلکم(تا آخر)»را پیش از خواب نخواند،مگر اینکه هر ساعت از شب بخوابد،بیدار می شود.
شیخ بهایی:
بی گمان،این از راز های شگفت و تجربه شده است.
علامه سید عباس کاشانی:
این روایت، متواتر است و من،خود،بارها آن را تجربه کرده ام.
در این بخش درباره مطالبی که از  تجربه ی بازیسازان دیگر یاد میگیرم می نویسم. شاید نوشته ای  درباره ی یک مقاله  بشود، خلاصه ی فیلمی، بازخوردی به یک پادکست یا....پیشاپیش مطمئنم که بسیار درباره ی فن کست خواهم نوشت. برنامه ام این است که درباره ی هر اپیزود، مطلبی بنویسم. احتمالا بخش هایی که به نظرم باید بعدا هم به یاد بیاورم، بخش هایی که به آن ها زیاد فکر میکنم یا... چیزی شبیه به این!
البته فن کست یک دین بزرگ هم به گردن این بلاگ دارد ( البته چنان چه فرض
از امروزم کلی نوشته بودم
اما چون بلد نبودم چند ثانیه رفتم توی گالری تا یه عکس رو ادیت کنم که وقتی برگشتم دیدم همه ی نوشته هام پاک شده :((((
چون تلاش کردم و دیدم دیگه نمیتونم مثل متن قبلی بنویسم پکر و عصبی ام.

+پکر نباش خواهر...
-نیستم :(
+مطمعنی؟؟
- اوهوم، مگه تجربه نبود؟! :)

طراحی های منحصر به فرد حفاظ دیوار
طراحی و چگونگی ساخت حفاظ دیوار
امروزه حفاظ آهنی به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که به هیچ عنوان راهی برای نفوذ سارق
یا فرد مزاحم به درون آن ها وجود نداشته باشد. به عنوان مثال حفاظ آهنی پنجره را به گونه ای طراحی می کنند
که علاوه بر ایجاد یک قاب بسیار شکیل و زیبا که موجب شگفتی
و زیبایی ظاهری منحصر به فردی به پنجره منزل شما می گردد،
با مدل های مختلف و جذاب از جنس با کیفیت
و نزدیک به هم می سازند تا نتوان از میان شکا
بیان احساسات.شما در خیابان با حمل یک کیسه قدم می زنید. کیسه پلاستیکی که نام شما را می نویسد. اینجاست که همه افکار و احساسات شما هستند. کیف ، با این حال ، هنوز هم فضای دارد. بنابراین افکار ، احساسات ، نگرانی ها و بن بست ها را در درون خود قرار می دهید. آنها کاملاً در کنار یکدیگر قرار می گیرند و فکر می  کنید هنوز هم فضا دارید .
قدم شما کندتر می شود و دستان شما از وزن درد می کنند. اما شما فکر می  کنید هنوز هم جایی دارید .
شما عرق می کنید و نفس می کشید. اما
تجربه به همون اندازه که چیز خوبیه چیز خطرناکی هم هست.
آدما وقتی بزرگتر میشن از طرفی تجربه هاشون زیاد میشه، از طرفی روی تجربه هاشون بایاس میشن.
یه مزیت جوان اینه که پذیرفته بی‌تجربس و ذهنش رو باز گذاشته که بتونه مسیر درست رو پیدا کنه. تو هر زمینه‌ای...
داشتم تصور میکردم اگه تا پیری زنده موندم یکی از جوونای فامیل رو میکشم کنار، بش میگم ببین ۱۸ - ۲۰ سالگی به بعد دیگه سن و سال بیشتر به تنهایی هیچ چیزی رو نشون نمیده. آدمای ۵۰ ساله مثل بچه ها رفتار می
وبلاگ یک تجربه، یک مجله آنلاین بینظیر از مهمترین اخبار کسب‌وکار، بازاریابی، روانشناسی، خانواده و سلامت است.
وبلاگ یک تجربه، یک دایره‌المعارف آنلاین خسته‌کننده نیست، بلکه مکانی ساده برای دستیابی به اطلاعات مفید روانشناسی، بازاریابی، کسب‌وکار، گردشگری و سلامت است. اطلاعاتی که به شیوه‌ای ساده برای همگان قابل درک و اجراست. 
ما را در اینستاگرام دنبال کنید.
آدرس اینستاگرام وبلاگ یک تجربه.
«یا لطیف»
همیشه ترس داشتم از اینکه راجع به خودم زیاد بنویسم. زیادی وارد جزئیات شخصی زندگی‌ام شوم. سعی می‌کردم شرح تجربه‌هایم هم کلی‌تر باشند. اما بعد دیدم که تجربه‌ها مال من هستند و بخشی از وجود من درونشان هست و اگر آن بخش را بگیرم آن طراوت و تازگی و زنده بودن را از دست خواهند داد. تجربه‌ی کهنه و پوسیده و بی روح هم به درد چه کسی میخورد؟
اینطور شد که اینجا شد آبگینه (به معنای شیشه). جایی که قرار است خودم را در آن بنمایانم. یک جور تصویری از خودم

تا کنون داستان های زیادی در مورد افرادی که از مرگ بازگشته اند شنیده ایم. چیزی که به آن تجربه پیش از مرگ میگویند عامل اصلی داستان ها است. این تجربیات زمانی رخ می دهند که یک فرد در زمان پیش از مرگ خود قرار می گیرد و باور دارد که زندگی پس از مرگ را تجربه می کند.
دکتر سم پرنیا مدیر بخش تحقیقات مراقبت های ویژه و احیا در دانشکده پزشکی دانشگاه نیویورک در این باره می گوید:
توضیحات علمی مشخصی برای این واکنش ها وجود دارد و احتمالا مغز در این لحظات به عنو
معرفی محصولپوشش نانو سرامیک مدل ORACLE می‌وینچی MAYVINCI یکی از قدرتمند ترین سرامیک های خودرویی در بین محصولات شرکت می‌وینچی می‌باشد. این محصول با بهره گیری از فرمول شیمیایی منحصر به فرد و تکنولوژی روز دنیا توانسته است جایگاه خوبی در بین سایر سرامیک های بدنه پیدا کند و در بازار رقابتی نیز یکه تاز در بین محصولات مشابه خود می‌باشد.
با استفاده از پوشش نانو سرامیک مدل ORACLE می‌وینچی MAYVINCI دیگر نگران مات شدن و رنگ پریدگی بدنه خودرو خود نباشید. این محص
                                                                    سلام
این اولین نوشته ی من توی وبلاگ بیان هست . قبلا وبلاگ نویس بودم ولی بنا به مسائلی نشد که ادامه پیدا کنه . بارها وبلاگ ساختم و بعد از مدتی حذفش کردم . ولی الان میبینم شاید اگه همه ی تلخی هاش رو هم نگه میداشتم و ادامه میدادم الان یه وبلاگ پر و پیمون داشتم و یه کار فرهنگی خوب میتونستم انجام بدم . ولی خلاصه اینکه یه مادر هستم . مشغله های خاص خودم و مادر بودن و خانه داری و هم
زکات علم، نشر آن است، نشر علم نیز نشانه و ابزار خردمندی است. 
مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار
باید همه ما تجربیات و علم مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم، آنگاه همه ما خواهیم توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشیم. 

بهترین زمان سفر به آلمان
برای زمان سفر به آلمان که مقصدی برای تمام طول سال است می‌توانید با توجه به نوع سفرتان زمان مناسبی پیدا کنید. نکته‌هایی که در ادامه می‌آیند شما را بهتر راهنمایی می‌کنند:
برای زمان سفر به آلمان اگر به طبیعت علاقه دارید و قرار است در آلمان بیشتر وقت‌تان در طبیعت و به دور از مکان‌های سقف‌دار باشد چه بهتر که از ماه می تا سپتامبر  آنجا باشید.اگر هم ترجیح می‌دهید آلمان را همراه با تعداد زیادی گردشگر از سرتاسر جهان تج
نمی‌دونم چی شد که یک بار موقع صبحانه با هم‌اتاقی‌م تصمیم گرفتیم خودمون رو فاش کنیم. بی‌کم و کاست قصه‌ی زندگی‌هامون رو بریزیم وسط و نترسیم از قضاوت شدن. نترسیم از فاش شدن و از عمق وجودمون خودمون باشیم. 
اما علت اون صبح هرچه که بود، نتیجه‌اش امروزی بود که از اتفاقی که براش افتاد، با هم گریه کردیم. تجربه‌های مشابهمون رو گذاشتیم وسط و هم‌دردی و هم‌دلی رو به معنای واقعی کلمه امروز تجربه کردم. 
گفت: اگه تو امروز نبودی من چی کار می‌کردم؟ گفتم:
بعد از دو هفته بالاخره اینترنت وصل شد ... 
چقدر این دو هفته بهمون سخت گذشت 
ب خصوص فری لنسرها ...
وضعیت بدی رو تجربه کردیم 
امیدوارم که از این روزها تجربه گرفته باشیم 
تا بتونیم مقاوم تر باشیم 

امیدوارم زندگی واستون به بهترین شکل پیش بره ♥ 

تفاوت طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX)
شاید برای شما هم پیش آمده که در صحبت های عامیانه بشنوید رابط کاربری سایت و یا برنامه ای خوب است اما تجربه کاربری ضعیفی دارد و یا مواردی مشابه. جالب اینجاست که اکثر این افراد اطلاعات چندانی در مورد رابط کاربری (UI)،تجربه کاربری (UX) و تفاوت آن ها باهم ندارند. ما می خواهیم در این مقاله به بررسی رابط کاربری،تجربه کاربری و تفاوت این دو بپردازیم.
طراح رابط کاربری (UI) و همچنین طراح تجربه کاربری (UX) هر دو برای
در دنیای پیشرفته امروزی،افراد بایستی یک هو ش فر هنگی(CQ) را برای سازگاری بهتر با شرایط و زمینه های فرهنگی توسعه دهند به طوری که بتوانند به طور متفاوتی در این محیط فکر کرده و رفتار کنند( کیم، یاماگوچی، کیم و میاهارا ۲۰۱۵، وارد، ویلسون و فیشر ۲۰۱۱). هوش فرهنگی به عنوان یک نوع هوش مفهومی سازی شده است که منعکس کننده توانایی فرد برای رفتارموثربا افراد با سوابق فرهنگی متفاوت است(ارلی و انگ ۲۰۰۳).روایی ساختاری و روایی افتراقی CQ در زمینه های فرهنگی مخ
این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم، همه می توانند با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

این روزها کمتر کسی است که از اینترنت استفاده نکند. خیلی از افراد دوست دارند سایت شخصی داشته باشند و از قالب سایتی استفاده کنند که بتواند ایده ها و طرح هایشان را به خوبی در خود جای بدهد. اما طراحی یک سایت حرفه ای است که نیاز به تبحر خاصی دارد. در این میان شرکت های زیادی هستند که خدمات طراحی سایت را انجام می دهند و شما با پرداخت هزینه طراحی سایت می توانید صاحب یک سایت زیبا و منحصر بفرد شوید. اما انتخاب یک شرکت طراحی سایت مناسب که بتواند تمام طرح ه
این متن اولین مطلبی است که از طرف اینجانب در این وبلاگ منتشر می گردد، امیدوارم مورد عنایت مخاطبان گرامی قرارگیرد.

"مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!"

همچنین گاهی هدف از نوشتن، ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا اب
سیستم bigfoot راه‌حل مناسبی برای کاربر مبتدی یا حرفه‌ای در جستجوی یک روکش بی‌نقص است . ویژگی‌های طراحی bigfoot آن را در دنیای of منحصر بفرد می‌سازد . تعادل استثنایی و فقدان ارتعاش از عهده کنترل کامل اپراتور و به حداکثر رساندن قابلیت مانور ابزار در طول عملیات پولیش است . به طور معمول ، مناطق سخت مانند لبه‌ها ، لبه‌ها و گوشه‌ها ، به راحتی با اپراتور بکار گرفته می‌شوند که حرکت هماهنگ و هماهنگ را به کار می‌گیرند . تضمین حداکثر آرامش اپراتور در طول
غواصی در اعماق خلیج فارسغواصی و دیدن شگفتی‌ های خلقت در پایین آب گذشته از اینکه نوعی ورزش باشد تجربه منحصر به فرد به شخصی است که بضاعت خاصی ضروری ندارد و هر شخص با گذراندن یک نشست آموزشی که حدود بیست دقیقه زمان میبرد میتواند راهی اعماق دریا شود .اگرچه که در بعضی از استخر‌ها و مرکزها تفریحی غواصی در محیط استخر موجود هست البته تجربه این ورزش در آب شور دریا درحال حاضر و هوای مختص خودش را دارااست .هزینه غواصی در جزیره کیش
فاجعه پشت فاجعه
دیوار پشت دیوار
درد پشت درد
پشت سر گذاشتم... بزرگتر شدم اما... برای خودم زندگی میکنم... تجربه میکنم... و از الان میدانم اگر شکست بخورم چیزی که از من باقی میماند قوی‌تر هست.
یادم باشد این تجربه ها شاید به بهای چند قطره اشک یا غم یا درد به دست آمده باشد یا بیاید... 

همیشه وقتی به گذشته فکر میکنم یکی از لذت بخش ترین خاطراتم مربوط هست به سالی که برای شروع تحصیل تو دانشگاه از خانواده ام جدا شدم در حالی که فقط هجده سال داشتم و قبل از اون هرگز تجربه دور شدن از خانواده ام رو نداشتم.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها